Strona internetowa komitetu na wybory samorządowe 2018

Zobacz kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu

Janusz Chodasewicz
Kandydat na burmistrza
miasta Kamienna Góra

Jeżeli na nas zagłosujesz, zrealizujemy:

W MIEŚCIE


1) Projekt dla Juniorów:

  • utworzymy nowy żłobek
  • rozbudujemy salę gimnastyczną przy SP nr 1
  • zagwarantujemy systemowe wsparcie istniejących i nowo tworzonych klubów sportowych i szkółek różnych dyscyplin sportowych
  • utworzymy kino

2) Projekt dla Wszystkich:

  • oczyścimy zalew i zbudujemy przy nim zespół basenów otwartych
  • zbudujemy nowe mieszkania komunalne i wyremontujemy pustostany
  • przeprowadzimy rewitalizację i termomodernizację starych kamienic
  • doprowadzimy do budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Wałbrzyskiej i Legnickiej
  • oczyścimy powietrze w mieście poprzez:
    • a) podłączanie budynków do sieci ciepłowniczej
    • b) wymianę pieców
    • c) montaż elektrofiltrów na kominach
  • zlikwidujemy punkt przeładunku kamienia na ulicy Towarowej
  • zwiększymy liczbę działek pod budownictwo mieszkaniowe
  • poprawimy bezpieczeństwo poprzez zainstalowanie 10 nowych kamer z dostępem online dla mieszkańców

3) Projekt dla Seniorów:

  • uruchomimy dom dziennego pobytu dla seniorów w byłej szkole podstawowej nr 5
  • uruchomimy ośrodek usług rehabilitacyjnych w byłej SP nr 5
  • uruchomimy komunikację miejską, bezpłatną dla seniorów
  • dofinansujemy działalność Klubu Seniora

W POWIECIE


1) Projekt Zdrowie:

  • utworzymy dzienną bazę zespołu ratownictwa medycznego (ZRM) w Lubawce (karetka + zespół ratowniczy)
  • zakupimy nowoczesny sprzęt medyczny i ratowniczy dla szpitala i ZRM
  • utworzymy hospicjum

2) Projekt Bezpieczeństwo:

  • wyremontujemy drogi i zbudujemy chodniki w terenie zabudowanym
  • utworzymy powiatowe centrum pomocy ofiarom przemocy domowej

3) Projekt Turystyka i Rekreacja:

  • zdynamizujemy promocję powiatu
  • zaprojektujemy powiatową trasę turystyczną

4) Projekt dla osób niepełnosprawnych:

  • utworzymy Warsztat Terapii Zajęciowej
  • utworzymy Zakład Aktywizacji Zawodowej

Kandydaci do Rady Miasta

Grzegorz Macal
Okręg nr 1 / Lista nr 23
dowiedz się więcej»
Zdzisław Wołyniec
Okręg nr 3 / Lista nr 23
dowiedz się więcej»
Bożena Ziemiańska
Okręg nr 5 / Lista nr 23
dowiedz się więcej»
Janusz Chodasewicz
Okręg nr 7 / Lista nr 23
dowiedz się więcej»
Piotr Wojciul
Okręg nr 9 / Lista nr 23
dowiedz się więcej»
Grażyna Bukowska
Okręg nr 10 / Lista nr 23
dowiedz się więcej»
Wiesław Lis
Okręg nr 12 / Lista nr 23
dowiedz się więcej»
Andrzej Wasilewski
Okręg nr 13 / Lista nr 23
dowiedz się więcej»
Małgorzata Chodasewicz
Okręg nr 14 / Lista nr 23
dowiedz się więcej»
Jurek Kozłowski
Okręg nr 15 / Lista nr 23
dowiedz się więcej»

Kandydaci do Rady Powiatu

Wiesław Bielawski
Okręg nr 1 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Joanna Ochmańska
Okręg nr 1 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Monika Maciejczuk
Okręg nr 1 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Barbara Bronhard
Okręg nr 1 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Hans Kuhnert
Okręg nr 1 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Anna Zapolska
Okręg nr 2 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Stanisław Napierała
Okręg nr 2 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Stefania Adamczyk
Okręg nr 2 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Zbigniew Nawrocki
Okręg nr 3 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Jan Pajdzik
Okręg nr 3 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Grażyna Etryk
Okręg nr 3 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
Izabela Znamirowska
Okręg nr 3 / Lista nr 14
dowiedz się więcej»
KWW Janusza Chodasewicza
Lepsze Miasto i Powiat DKA